Меню
Ваш кошик порожній

Що входит в комплект дверних ручок?

Дуже часто, коли доставляєш замовлені ручки, в очах покупця можна прочитати легке здивування і запитання: «Це тільки ручки? А де решта? »
Під «іншим» маються на увазі механізм або засувку, фіксатор (поворотник). Щоб уникнути зайвих непорозумінь, хотілося б зупинитися на комплектації ручок.

Незалежно від того дешева це ручка або дорога, комплектуються вони однаково:
- Ручки - 1 пара;
- Декоративне кільце - 2 шт .;
- Гвинт -2 шт .;
- Саморізи - 6 шт .;
- Квадрат (8х105 мм) - 1 шт .;
- Стяжка в зборі - 2 шт .;
- Шестигранний ключ - 1 шт .;
- Інструкція (паспорт) - 1 шт.

Якщо Ви не плануєте замикати двері, до комплекту ручок достатньо буде додатково придбати: комплект петель і засувку.
Час, коли в санвузлах замикалися за допомогою гачків і засувок, давно минув. Достатньо купити: комплект ручок, комплект петель, міжкімнатний механізм WC (або, так званий, санузловие) і фіксатор. Встановивши все це на двері, Ви і ваші гості не будете постійно озиратися в очікуванні того, що хтось потурбує в настільки невідповідний момент. Цей комплект часто монтують на двері спальні.

Якщо плануєте замикати двері кімнати (кабінету), коли йдете або це друга вхідні двері, тоді додатково до ручок знадобляться: комплект петель, виразний механізм під циліндр, комплект накладок на циліндр і сам циліндр.
Ознайомившись з можливими комплектами дверної фурнітури, Вам вдасться уникнути прикрих затримок під час монтажу дверних блоків, заощадити свій час і гроші.