Меню
Ваш кошик порожній

Корисні статті

Що входит в комплект дверних ручок?

Дуже часто, коли доставляєш замовлені ручки, в очах покупця можна прочитати легке здивування і запитання: «Це тільки ручки? А де решта? » Під «іншим» маються на увазі механізм або засувку, фіксатор (поворотник). Щоб уникнути зайвих непорозумінь, хотілося б зупинитися на комплектації ручок. Незалежно від того дешева це ручка або дорога, комплектуються вони однаково: - Ручки - 1 пара; - Декоративне кільце - 2 шт .; - Гвинт -2 шт .; - Саморізи - 6 шт .; - Квадрат (8 ..
Вся стаття

Добавлено: 14.09.2015

Скільки коштують дерев'яні двері?

Кожен виробник або продавець дверей по-своєму підходить до питання комплектації дверних блоків. На нашому сайті ми вказуємо вартість кожної одиниці блоку окремо. Для цього є ряд об'єктивних причин. По-перше, виготовляються дверні полотна різної складності, відповідно їх ціна буде різною. Дуже часто, практично у всіх, зустрічається загадкове слово «від». Кожен вкладає в нього своє розуміння і значення. Що ж мається на увазі, коли вказується ціна «від»? Все дуже ..
Вся стаття

Добавлено: 14.09.2015

Скільки коштує ручка до дверей?

Ви вже зробили свій вибір на користь тих чи інших дверей і зітхнули з полегшенням. А ось і даремно! Вам ще належить вибрати фурнітуру для цих самих дверей. І щоб не заплутатися і не прикупити зайвого, необхідно розібратися, що ж включає в себе ця загадкова фраза: «дверна фурнітура». А це не що інше, як: дверна ручка, петлі, механізм для санвузла або «під ключ». Найпомітнішим елементом на тлі дверного полотна є ручка. Ручка може бути дуже дешевою (40-90 грн.), Середньо ..
Вся стаття

Добавлено: 14.09.2015

Як замовити виготовлення дерев'яних дверей в Києві?

Ви вибираєте модель дерев'яних дверей; Повідомляєте нам контактні дані; До Вас виїжджає замірник для визначення параметрів дверного блоку; Ми виробляємо розрахунок вартості замовлення; Обговорюємо комплектацію, фурнітуру, скло і підписуємо договір; Ви вносите аванс в розмірі 70% від вартості замовлення зручним для Вас способом; Протягом 45-60 днів (залежить від обсягу замовлення, обраного матеріалу і завантаження підприємства) замовлення у Вас під парадним; Монтаж дверних блоків; Ост ..
Вся стаття

Добавлено: 14.09.2015

Чому дешева установка дверей обходиться дорого?

Ідея написати щось подібне народилася давно, але думки все якось не шикувалися в низку красивих слів. І як це часто буває, втрутився сам пан Випадок. В черговий раз зустрівшись зі своїми колегами, почула парочку цікавих історій, які їм повідали покупці. А я з радістю поділюся, щоб застерегти від подібного. Справа йшла в такий спосіб. В одному офісному приміщенні виникла необхідність замінити двері. Ремонт просувався відповідно до плану та наближався до фіналу. Вже й замовлені двері акуратною ..
Вся стаття

Добавлено: 14.09.2015

Когда ставить двери?

Одним из часто задаваемых вопросов о дверях следует назвать такой вопрос: «Когда ставить двери?» Бытует два мнения: в начале ремонта; в конце ремонта. Сторонники установки межкомнатных дверей в начале ремонта приводят много аргументов в свою пользу. Но тут опять возникает вопрос: что подразумевается под «началом» ремонта? Лично я считаю, что ремонт начинается еще на стадии его планирования, когда Вы еще только определяетесь с ключевыми моментами: какой хот ..
Вся стаття

Добавлено: 11.12.2014

Сколько стоит установка межкомнатных дверей?

Точную стоимость установки межкомнатной двери может дать установщик находясь у Вас дома. - Почему? Спросите Вы, ведь  куплены стандартные заводские двери и есть дверные проемы, в которые их надо установить. Если Вы демонтировали свои старые двери или еще их надо демонтировать, то это далеко не означает, что на момент монтажа дверей проемы будут стандартными. Возможно проем будет узок или значительно шире и наличник не закроет монтажную пену между коробкой и проемом. Если замерщик был до пок ..
Вся стаття

Добавлено: 11.12.2014