Меню
Ваш кошик порожній

Чому дешева установка дверей обходиться дорого?

Ідея написати щось подібне народилася давно, але думки все якось не шикувалися в низку красивих слів. І як це часто буває, втрутився сам пан Випадок. В черговий раз зустрівшись зі своїми колегами, почула парочку цікавих історій, які їм повідали покупці. А я з радістю поділюся, щоб застерегти від подібного.

Справа йшла в такий спосіб. В одному офісному приміщенні виникла необхідність замінити двері. Ремонт просувався відповідно до плану та наближався до фіналу. Вже й замовлені двері акуратною стопкою лежали в підсобному приміщенні, і завчасно придбана фурнітура теж радувала око. Залишилося тільки знайти установників, які візьмуть за монтаж дверного блоку менше, ніж кваліфіковані співробітники фірми, яка продала двері. Так як платити 300-350 гривень, здалося дорогувато, і на установці двадцяти дверних блоків можна було б пристойно заощадити.

Вже не знаю як точно (в надрах інтернету або за допомогою «сарафанного» радіо) були знайдені хлопці, які по 150 гривень за блок з ентузіазмом взялися за роботу. Через деякий час робота була виконана ...
При поверхневому огляді все виглядало добре і красиво. Але погляд мимоволі зачепився за сильно виступаючі над площиною полотна петлі ...

Як з'ясувалося в процесі спілкування, установники побачили, що куплені петлі не підходять (полотна з чвертю і підготовлені під штирові петлі Otlav, а придбали універсальні карткові петлі), але вирішили нікого не турбувати і не затримувати процес монтажу. До вирішення питання хлопці підійшли творчо, ймовірно, довго не напружуючи звивини. Так і сяк покрутивши петлі, вирішили, що треба різати. Таким чином, в коробці і на полотні з'явилися місця під петлі. Але ми не забуваємо, що двері у нас з наплавом! Карткові петлі фізично не помістяться в чверті полотна, як не крути. Чудо майстра просто-напросто вирізали все, що їм заважало, і зібрали дверні блоки. На просте запитання: «Чому не подзвонили і не змалювали ситуацію з петлями?» Отримали обґрунтовану відповідь: «А че ви хочете за 150 гривень? Які гроші, така й робота! »
Як показала практика, економія вийшла дуже сумнівної та зовсім не економною. Виправити ситуацію можна тільки замінивши всі наново ...

Учасники другої історії теж хотіли заощадити на монтажі ... На щастя, результат виявився не таким сумним. Їм довелося всього лише купити нові ручки та механізми. Господарі для свого затишного гніздечка вибрали білосніжні двері. І все було б ідеально, якщо б установників не восени пофарбувати декоративні накладки ручок і видимі частини механізмів білою фарбою. Пояснення було дуже простим: «Щоб не сильно виділялися на тлі дверей». Відмити фарбу не вийшло, тому ручки і механізми довелося замінити.

Не хочеться, щоб Ви перевіряли на собі народну мудрість: «Скупий платить двічі» або «Дешева рибка - погана юшка!» Установник, який відповідає за свою роботу, вкладає душу, прагнути зробити все ідеально, хоче отримати за свою роботу гідну оплату, як , втім, і кожен з нас. Тільки, коли платимо ми, то геть забуваємо про це. Чи не наступайте на граблі, особливо, якщо хтось вже це зробив! Іноді краще вчитися на чужих помилках, а не витрачати час і гроші на свої. Хороших і правильних Вам придбань!