Меню
Ваш кошик порожній

Скільки коштує ручка до дверей?

Ви вже зробили свій вибір на користь тих чи інших дверей і зітхнули з полегшенням. А ось і даремно! Вам ще належить вибрати фурнітуру для цих самих дверей. І щоб не заплутатися і не прикупити зайвого, необхідно розібратися, що ж включає в себе ця загадкова фраза: «дверна фурнітура».

А це не що інше, як: дверна ручка, петлі, механізм для санвузла або «під ключ».
Найпомітнішим елементом на тлі дверного полотна є ручка. Ручка може бути дуже дешевою (40-90 грн.), Середньої цінової категорії (130-250 грн), а може бути і дуже дорогий (500-1800 грн.). Смію припустити, що самий-самий економний варіант не гідний Вашої уваги. Економія в 40-60 гривень в найближчому майбутньому призведе до думки про заміну ручки на нову. Тим самим, підтвердивши народну мудрість: «Скупий платить двічі!»

Обрана ручка повинна не просто підходити до дверей, а повинна гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр приміщення. Досить безглуздо буде виглядати ручка з прямими чіткими лініями і гострими кутами на полотні в класичному стилі і в такому ж інтер'єрі. А на полотні з прямими лініями недоречна ручка з квіточками і завитками.

Ще одним важливим моментом у виборі дверної ручки є її зручність. Не варто забувати про це, тому як користуватися обраної ручкою Вам належить кожен день і багато раз.
Вдалих і правильних Вам покупок.