Меню
Ваш кошик порожній

Скільки коштують дерев'яні двері?

Кожен виробник або продавець дверей по-своєму підходить до питання комплектації дверних блоків.
На нашому сайті ми вказуємо вартість кожної одиниці блоку окремо. Для цього є ряд об'єктивних причин.

По-перше, виготовляються дверні полотна різної складності, відповідно їх ціна буде різною. Дуже часто, практично у всіх, зустрічається загадкове слово «від». Кожен вкладає в нього своє розуміння і значення.

Що ж мається на увазі, коли вказується ціна «від»? Все дуже просто! Полотна стандартних розмірів (600х2000 мм, 700х2000 мм, 800х2000 мм) або близькі до них будуть коштувати, як зазначено на сайті. Ну, якщо, звичайно, Ви не захочете внести невеликі зміни в дизайн або ж замовити полотно з чвертю. Ну а вартість, так званих, полотен нестандартних розмірів розраховується індивідуально. Я впевнена, всім зрозуміло, що двері висотою 2300 мм не може коштувати стільки ж, як і полотно заввишки 2000 мм. Це вже буде індивідуальний, ексклюзивний варіант для якого майстру необхідно виконати розрахунок розміру деталей і часто виготовити шаблони. Все це вимагає більше часу, сил і витратних матеріалів.

По-друге, в окремих випадках на ціну полотна впливає вибір кольору. При фарбуванні дверних блоків в білі і бежеві кольори витрачається більше тоніровочних матеріалів, що відбивається на вартості готового виробу.

По-третє, ціна на дверну коробку теж може варіюватися. Виходячи з багаторічного досвіду, майже всі виробники в базовій вартості пропонують коробку шириною 100 мм. А вже, виходячи з фактичної товщини стін, розраховується її остаточна вартість. Якщо товщина стіни перевищує 300 мм, рекомендується виготовляти дверний короб з фільонками, як на полотнах. У цьому випадку її ціна буде перевищувати вартість полотна. Тому вказується ціна, від якої ми відштовхуємося надалі.
Наступною складовою дверного блоку є наличники. І тут існує кілька варіантів. Можна замовити найдешевший варіант - лиштва, який кріпитися до коробки за допомогою цвяха. А можна укомплектувати пазовим лиштвою або пазовим з додатковою фрезеруванням по площині. Відповідно ціна такого комплекту буде значно вищою.

Думаю, не варто обходити увагою і питання про те, чому в базову вартість дверного блоку не входить скло і фурнітура. Ринок скла досить різноманітний як за якістю, так і за ціною. Може по дизайну і стилю будинку або квартири, Вам підходить звичайне віконне скло, може скло з фацетом, а, може, Ви захочете вітраж або фотопринт. Наприклад, середня вартість скла сатин білий матовий складе 100-280 грн., Залежно від моделі полотна, а вартість вітража таких же розмірів 1500-2000 грн. Варіантів існує безліч, і вгадати, який з них необхідний, не представляється можливим. Все вище сказане про скло з легкістю можна віднести і до комплектації фурнітури.

Хороших і правильних Вам покупок, які не тільки стануть прикрасою вашого будинку, але і будуть дарувати радість, тепло і затишок.